LATTE ART SKILLS

Kurs pozwoli Ci doskonalić umiejętności w zakresie latte art, czyli sztuki dekorowania kaw. Podczas zajęć poznasz tak oryginalne techniki, jak m.in. free pour czy etching. Stworzyliśmy również cały moduł dotyczący charakterystyki i analizy mleka, jako produktu tworzącego kawę, przyciągającą wzrok klienta. Szkolenie przeznaczone jest dla osób posiadających podstawowe umiejętności prawidłowego parzenia espresso i spieniania mleka.

HEAD BARISTA

To kompleksowe przygotowanie do pracy baristy. Podczas szkolenia poznasz techniki parzenia i dekoracji kawy (latte art), a także nauczysz się dokonywać dokładnej analizy sensorycznej. Przedstawimy Ci również skuteczne metody sprzedaży oraz obsługi klienta, które pozwolą Ci na efektywne wykonywanie pracy w kawiarni. Spora dawka wiedzy teoretycznej sprawi, że bez problemu odpowiesz na wszystkie pytania nurtujące gości.

Jeśli wyjątkowo interesuje Cię jeden segment z przedstawionych sprawdź całą naszą ofertę kursów podstawowych lub zaawansowanych.

TRENING

Nie bez powodu mówi się, że trening czyni mistrza. Właśnie dlatego nasze sale szkoleniowe otwarte są również dla profesjonalnych baristów, którzy chcą podszlifować swoje umiejętności pod okiem trenerów bądź poćwiczyć przed udziałem w branżowych zawodach. Dostępność specjalistycznego sprzętu i odpowiednie warunki pracy pozwolą na dopracowanie technik w najdrobniejszych szczegółach. Skontaktuj się z nami, by ustalić dogodny termin.

COFFEE CONSULTING PROGRAMME

Doskonale wiemy, że na szkoleniach każdy szuka i potrzebuje czego innego. Właśnie dlatego stworzyliśmy pakiet indywidualnych zajęć, skierowany do ludzi zamierzających otworzyć własny koncept kawowy. Zajęcia dopasowane do umiejętności konkretnej osoby pozwolą na najbardziej efektywną naukę. Podczas kursu uczestnik pozna teorię i praktykę – zarówno w kwestii przygotowywania kawy, jak i zarządzania czy obsługi klienta.