Mobilne bary

Mobilne bary - barista podczas pracy

Dlaczego my?

Kawą pasjonujemy się od wielu lat. A nasze mobilne bary istnieją na rynku niemal od początku jego tworzenia. Nasz zespół to czołówka polskich baristów, którzy mogą pochwalić się osiągnięciami nie tylko na terenie kraju, ale i na arenie międzynarodowej. Cały czas jesteśmy aktywni – swoje umiejętności pokazujemy przede wszystkim w licznych zawodach i konkursach. Jednak to, co świadczy o najwyższym poziomie naszego zespołu, to Szkoła Baristów Colours Of Coffee. Od lat kształcimy w niej zarówno pasjonatów kawy, jak i doszkalamy profesjonalistów, stale czuwając nad naszym Kolorowym Teamem. Jak się wyróżniamy? Nasze mobilne bary mogą być wszędzie! A bariści Colours Of Coffee chętnie opowiedzą o serwowanym napoju, doradzą i zaskoczą ciekawostką. Z pewnością wyróżnia ich również optymizm i pozytywna energia, którymi zarażają gości. Po wielu kawowych imprezach śmiało możemy powiedzieć, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. A jedno jest pewne… #kawasamasieniezrobi

Mobilne bary kawowe

Kawa towarzyszy nam od samego rana. Pobudza do życia, orzeźwia w upalne dni w postaci mrożonego napoju, a przede wszystkim intryguje doznaniami smakowymi. To ekscytujące doświadczenie jest spotęgowane zwłaszcza przy kawach jednorodnych, parzonych metodami alternatywnymi. Chcesz poczuć ten wyjątkowy smak? Postaw na mobilne bary kawowe.

Eco event

Cenimy jakość! Dlatego nie tylko wybieramy to co, lecz także w czym pijemy. Przede wszystkim dbamy o naszą planetę. Dlatego stworzyliśmy ofertę mobilnych barów, które dbają o środowisko. Zapraszamy na ECO EVENT!

Świeże soki i smoothie

Energetyzujące i zdrowe smoothie oraz świeże soki na zielonym barze to przyciągające uwagę stoisko na każdą okazję. Dlatego nasza oferta bazuje na sprawdzonych przepisach. Ponadto możemy również wspólnie wypracować nowe smaki.

Lemoniady

Nasze lemoniady są orzeźwiające i smaczne. To dlatego, że tworzymy je na bazie sezonowych owoców. Możemy również skomponować alternatywne smaki, jak na przykład lemoniada ogórkowa czy różana. 

Branding

Branding  jest niezbędny w tworzeniu wizerunku firmy. Wykonujemy pełną i spersonalizowaną identyfikację wizualną. Dzięki temu wyróżniamy się podczas cateringów kawowych, targów i eventów.

Mobilne bary to również… Koktajl bar

Nasza oferta to nie tylko napoje bezalkoholowe. To również wyrafinowane drinki, które zachwycają swoim smakiem. I właśnie dlatego na Twoim evencie nie może nas zabraknąć!

Zaufali nam