Mobilne bary

Mobilne bary - barista podczas pracy

Dlaczego my?

Kawą pasjonujemy się od wielu lat. A nasze mobilne bary istnieją na rynku niemal od początku jego tworzenia. Nasz zespół to czołówka polskich baristów, którzy mogą pochwalić się osiągnięciami nie tylko na terenie kraju, ale i na arenie międzynarodowej. Cały czas jesteśmy aktywni – swoje umiejętności pokazujemy przede wszystkim w licznych zawodach i konkursach. Jednak to, co świadczy o najwyższym poziomie naszego zespołu, to Szkoła Baristów Colours Of Coffee. Od lat kształcimy w niej zarówno pasjonatów kawy, jak i doszkalamy profesjonalistów, stale czuwając nad naszym Kolorowym Teamem. Jak się wyróżniamy? Nasze mobilne bary mogą być wszędzie! A bariści Colours Of Coffee chętnie opowiedzą o serwowanym napoju, doradzą i zaskoczą ciekawostką. Z pewnością wyróżnia ich również optymizm i pozytywna energia, którymi zarażają gości. Po wielu kawowych imprezach śmiało możemy powiedzieć, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. A jedno jest pewne… #kawasamasieniezrobi

Mobilne bary kawowe

Kawa towarzyszy nam od samego rana. Pobudza do życia, orzeźwia w upalne dni w postaci mrożonego napoju, a przede wszystkim intryguje doznaniami smakowymi. To ekscytujące doświadczenie jest spotęgowane zwłaszcza przy kawach jednorodnych, parzonych metodami alternatywnymi. Chcesz poczuć ten wyjątkowy smak? Postaw na Mobilne bary kawowe.

Eko event

Cenimy jakość! Dlatego nie tylko wybieramy co, lecz także w czym pijemy. A przede wszystkim dbamy o naszą planetę. Dlatego stworzyliśmy ofertę na mobilne bary, które dbają o środowisko. Zapraszamy na EKO EVENT!

Świeże soki i smoothie

Energetyzujące i zdrowe smoothie oraz świeże soki na zielonym barze to przyciągające uwagę stoisko na każdą okazję. Dlatego nasza oferta bazuje na sprawdzonych przepisach. Ponadto możemy również wspólnie wypracować nowe smaki.

Lemoniady

Nasze lemoniady są przede wszystkim Orzeźwiające i smaczne. A to dlatego, że tworzymy je na bazie sezonowych owoców. Możemy również zaserwować alternatywne smaki, jak na przykład Lemoniada ogórkowa czy różana! Podsumowując, tak właśnie wygląda nasza oferta na świeży bar podczas Twojego Eventu

Branding

Dziś branding to z pewnością coś, co jest po prostu niezbędne. Dlatego wykonujemy pełną i spersonalizowaną identyfikację wizualną. Dzięki temu pozwalamy się wyróżnić podczas cateringów kawowych, targów i eventów.

Mobilne bary to również… Koktajl bar

Nasza oferta to nie tylko napoje bezalkoholowe. To również wyrafinowane drinki, które zachwycają swoim smakiem. I właśnie dlatego na Twoim evencie nie może nas zabraknąć!

Zaufali nam