Nasze kawiarnie

DSC01471 (2)

MIŁOŚĆ Praga

Ostrobramska 126, Warszawa

Na mapie Gocławia otworzyliśmy kawiarnię speciality pełną miłości. Jest to przede wszystkim lokal z dobrą energią, miejsce spotkań towarzyskich, gdzie możesz również spokojnie popracować. Nasi doświadczeni bariści z miłości do kawy od samego rana parzą, przelewają i mielą, by zadowolić najbardziej wymagające podniebienia.

Wszystko robimy prosto z serca, dzięki czemu poczujesz się u nas jak w domu. Zjesz klasyczne śniadania jak granola czy tosty, do których produkcji wykorzystujemy tylko najlepszej jakości składniki. Jeśli masz ochotę na coś słodkiego musisz koniecznie spróbować naszych wypieków – gwarantujemy zakochasz się od pierwszego wejrzenia!

WASZYNGTON 3

Kawiarnia Waszyngton

Al. J. Waszyngtona 96A, Warszawa

Uwaga Praga-Południe!

Zaatakowaliśmy Was klimatycznym lokalem stworzonym w odrestaurowanym budynku po znanym  pawilonie handlowym z lat 60. Macie tu możliwość zarówno zjeść coś dobrego, jak i napić się dobrej kawy speciality. W naszej ofercie znajdziecie także drinki, wina, piwa kraftowe, napary, wiele opcji na słodko w postaci drożdżówek i genialnych ciast oraz świetne dania śniadaniowe i lunchowe.

Brakuje Ci dobrych ziaren w domu? Zapraszamy u nas znajdziesz to czego Ci trzeba.

Strzeżcie się, bo zarażamy dobrym smakiem i uśmiechem do gości.

The Barista

Uczelnia Vistula Stokłosy 3, Warszawa
Uczelnia WSIiZ – Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18, Warszawa
Uczelnia WSIiZ Al. Jerozolimskie 195A, Warszawa

Nie od dziś wiadomo, że każdy student potrzebuje porządnej dawki kofeiny. Jesteśmy tego świadomi i bardzo dbamy o naszych uczniów, profesorów i wszystkich pracowników Vistuli i Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Aromatyczna kawa, dobre ciacha i drożdżówki potrafią zmienić każdy poranek na lepszy. A w towarzystwie naszych baristów żyje się zdecydowanie łatwiej i przyjemniej.