Nasze projekty eventowe

branding-kubek-logo-colours-of-coffee

Dlaczego my?

Kawą pasjonujemy się od wielu lat. A nasze mobilne bary istnieją na rynku niemal od początku jego tworzenia. Nasz zespół to czołówka polskich baristów, którzy mogą pochwalić się osiągnięciami nie tylko na terenie kraju, ale i na arenie międzynarodowej. Cały czas jesteśmy aktywni – swoje umiejętności pokazujemy przede wszystkim w licznych zawodach i konkursach. Jednak to, co świadczy o najwyższym poziomie naszego zespołu, to Szkoła Baristów Colours Of Coffee. Od lat kształcimy w niej zarówno pasjonatów kawy, jak i doszkalamy profesjonalistów, stale czuwając nad naszym Kolorowym Teamem. Jak się wyróżniamy? Nasze mobilne bary mogą być wszędzie! A bariści Colours Of Coffee chętnie opowiedzą o serwowanym napoju, doradzą i zaskoczą ciekawostką. Z pewnością wyróżnia ich również optymizm i pozytywna energia, którymi zarażają gości. Po wielu kawowych imprezach śmiało możemy powiedzieć, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. A jedno jest pewne… #kawasamasieniezrobi

Zaufali nam:

image-19636-1632752319

Pfizer  – koncern farmaceutyczny z siedzibą w USA w Nowym Jorku. Długoletnia współpraca pozwoliła nam zrealizować kilkadziesiąt wydarzeń na terenie Polski, na których nasi bariści mogli zaprezentować swoje kawowe umiejętności i zdobyć doświadczenie na polu eventowym.

220-2200103_file-merck-logo-svg-merck-co-logo

Merck jest wiodącą firmą naukowo-technologiczną działającą w sektorach: Healthcare, Life Science oraz Electronics. Współpracując z Merck zrealizowaliśmy kilka poważnych eventów zagranicznych między innymi w Barcelonie i Darmstadt.

Przez wiele lat mogliście spotkać baristów Colours of Coffee na otwarciach nowych lokalizacji Lidla. Nasza kawa umilała ten czas przyszłym klientom podczas eventu.

Imprezy okolicznościowe dla BNP Paribas to była sama przyjemność. Dobra, kawa, doświadczeni bariści i świetni goście. Nasze mobilne bary towarzyszyły wydarzeniom tej firmy nie raz, nie dwa.

play-roaming-krajowy-plus

Od kilku lat pomagamy firmie Play w organizacji eventów – oczywiście pod kątem kawy jesteśmy niezastąpieni. Mieliśmy okazję współpracować na planach filmowych czy wydarzeniach WOŚP.

7bd47a7327fd05825e419559512cf9e4

Kofeina i szybkie samochody? Połącznie wprost idealne. Niejednokrotnie mogliśmy spotkać się na targach motoryzacyjnych, serwować Wam kawowe napoje i dzielić się swoją pozytywną energią.