Kurs Baristy Warszawa

Oferujemy profesjonalny kurs baristy dla pasjonatów kawy, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności. Nasze szkolenie baristyki zapewnia kompleksową wiedzę teoretyczną i praktyczne doświadczenie, pozwalając uczestnikom stać się ekspertami w sztuce parzenia idealnej kawy. Dołącz do nas już dziś i odkryj tajniki świata kawy! #kawasamasieniezrobi

ESPRESSO – LATTE ART

Jeśli marzysz o przygotowaniu w domu idealnej kawy, to nasze szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Doskonałe espresso, doprawione dokładnie spienionym mlekiem, pozwoli Ci rozpocząć każdy dzień w doskonałym nastroju i zaskoczyć swoich gości wyśmienitym smakiem. Nauczymy Cię, jak w domowym zaciszu posługiwać się ekspresem French Press oraz spieniaczem do mleka, dzięki czemu proces parzenia kawy stanie się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Jeśli chcesz znaleźć alternatywny sposób na przyrządzenie kawy w domowych warunkach koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą szkolenia Home Barista: Brewing Class.

BREWING CLASS

Czy słyszałeś o Chemexie, aeropressie i dripie, ale nie do końca wiesz, jak z nich korzystać? To alternatywne metody parzenia kawy, które coraz częściej pojawiają się w kawiarniach. Dzięki naszej pomocy nauczysz się ich używać także w domu. Ponadto, zgłębisz tajniki kawowej teorii i poznasz różnorodne smaki kaw z różnych regionów świata. Po ukończonym kursie dobór odpowiedniego rodzaju kawy do urządzeń takich, jak Chemex, aeropress czy drip, przestanie być dla Ciebie tajemnicą.

Jeśli chcesz pogłębić swoją wiedzę i czekasz na więcej zapraszamy na kurs Brewing Skills.