Blog

Na ratunek żubrowi

Był grudniowy poranek. Żaden z naszych baristów nie myślał o przedświątecznej krzątaninie. Każdy z nas wiedział doskonalejakitego dnia przyświeca mu cel. Nie było wymówek, że zimno, że wcześnie i jeszcze pięć minutek, jeszcze drugi boczek. 5:30 na miejscu nie podlega żadnej dyskusji. W końcu #kawasamasięniezrobi 🙂

Tego dnia armia baristów przyodzianych w kraciaste koszule ruszyła na kawową misję do głównej siedziby Banku Pekao S.A., by od samego rana pieścić zmysły i zaskakiwać zapachem, wyglądem oraz smakiem serwowanej kawy. Kiedy już maszyny rozstawione w czterech budynkach nagrzały się do czerwoności, wiedzieliśmy, że pora zakasać rękawy i zacząć pracę na najwyższych obrotach. Naszymi “ofiarami” stał się każdy – od pracowników administracji, przez analityków finansowych, na członkach zarządu skończywszy.

Choć jak wiadomo, nie każdy jest namiętnym kawoszem, nikt nie odchodził od naszych barów z pustymi rękoma. W zanadrzu mieliśmy także aromatyczne herbaty Teapigs oraz zniewalające kruchością świąteczne ciasteczka (chciałabym dodać, że z Owsianej Manufaktury, ale to nieprawda, bo ciastka ogarniał Eryk)To pokazuje doskonale, że jesteśmy nie tylko kawowymi bohaterami, ale potrafimy spełnić każde oczekiwanie naszych gości oraz klientów, nawet te, wydawałoby się, wyśrubowane.

Nim się obejrzeliśmy, słońce już zaszło, a dyrektorowie departamentów opuszczali budynki pełni wdzięczności za zapewnienie godnych warunków pracy. Z pewnością taka dawka pozytywnejenergii bijącej od grona baristów i przede wszystkim wyśmienita kawa znacząco poprawiły wydajność pracy całego zespołu pracowników banku. To była dla nas czysta przyjemność!