IMPREZY Z BAREM KAWOWYM

Zapraszamy na niezapomniane eventy, wesela oraz targi z unikatową atrakcją - naszym mobilnym barem kawowym! Nasze usługi nie tylko zadowolą Twoje podniebienie doskonałą kawą, ale również stworzą niezapomnianą atmosferę, nadając wyjątkowy smak każdej okazji. Dołącz do pasjonatów kawy i odkrywaj wyjątkowe smaki w naszym kawowym raju!

CO MOŻEMY DLA CIEBIE PRZYGOTOWAĆ

Przygotujemy dla Was wyjątkowe stoisko, które będzie stanowiło małą kawiarnię dostosowaną do Waszych potrzeb. Nasza kawa jest wypalana specjalnie dla nas, a każdy detal, począwszy od kubka z Waszym logo po wzornictwo na ladzie, może być spersonalizowany. Nasz zespół baristów posiada niezrównane umiejętności rysowania na powierzchni kawy. Ponadto, mamy zaszczyt współpracować z Marcinem Michalikiem - uznawanym za Mistrza Polski w sztuce tworzenia wzorów na kawie (Latte Art). Jesteśmy tu, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Jeśli chcecie nas bliżej poznać lub spróbować naszej kawy, serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Colours of Coffee!

CO OFERUJEMY?

  • doświadczonego baristę,
  • estetyczny i profesjonalny ekspres ciśnieniowy,
  • mobilny bar z możliwością umieszczenia logo lub grafiki,
  • oryginalne menu kawowe,
  • słodkie dodatki: muffiny, babeczki, rzemieślnicze ciastka,
  • branding – identyfikację wizualną.

A TAK BYŁO OSTATNIO

IMPREZY Z BAREM KAWOWYM

Zapraszamy na niezapomniane eventy, wesela oraz targi z unikatową atrakcją – naszym mobilnym barem kawowym! Nasze usługi nie tylko zadowolą Twoje podniebienie doskonałą kawą, ale również stworzą niezapomnianą atmosferę, nadając wyjątkowy smak każdej okazji. Dołącz do pasjonatów kawy i odkrywaj wyjątkowe smaki w naszym kawowym raju!

CO MOŻEMY DLA CIEBIE PRZYGOTOWAĆ

Przygotujemy dla Was wyjątkowe stoisko, które będzie stanowiło małą kawiarnię dostosowaną do Waszych potrzeb. Nasza kawa jest wypalana specjalnie dla nas, a każdy detal, począwszy od kubka z Waszym logo po wzornictwo na ladzie, może być spersonalizowany. Nasz zespół baristów posiada niezrównane umiejętności rysowania na powierzchni kawy. Ponadto, mamy zaszczyt współpracować z Marcinem Michalikiem – uznawanym za Mistrza Polski w sztuce tworzenia wzorów na kawie (Latte Art). Jesteśmy tu, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Jeśli chcecie nas bliżej poznać lub spróbować naszej kawy, serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Colours of Coffee!SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

kursy podstawowe - techniki sprzedazy

CO OFERUJEMY?

doświadczonego baristę,
estetyczny i profesjonalny ekspres ciśnieniowy,
mobilny bar z możliwością umieszczenia logo lub grafiki,
oryginalne menu kawowe,
słodkie dodatki: muffiny, babeczki, rzemieślnicze ciastka,
branding – identyfikację wizualną.
NAPISZ DO NAS

A TAK BYŁO OSTATNIO

#sc_gallery-4686 {
margin: auto;
}
#sc_gallery-4686 .gallery-item {
float: left;
text-align: center;
width: 16.66%;
}
#sc_gallery-4686 img {
border: 2px solid #cfcfcf;
}
/* see sc_gallery() in functions/theme-shortcodes.php */