O szkole BARISTÓW

Colours of Coffee to jedyna w Polsce niezależna Szkoła Baristów, prowadząca kursy grupowe i indywidualne z zakresu sztuki perfekcyjnego przygotowywania kawy. Na rynku kawowym działamy od 2009 roku.

Stale doskonaląc wiedzę oraz współpracując z najlepszymi specjalistami na rynku przekazujemy rzetelną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną. Członkostwo w organizacji SCA - Speciality Coffee Association - oddział w Polsce SCA PC zobowiązuje do dbałości o najwyższą jakość naszych kursów oraz szkoleń. Jako jedna z nielicznych palcówek w Polsce prowadzimy kursy w autorskim systemie przygotowującym do międzynarodowej certyfikacji SCA Coffee Diploma System, dającą kursantom możliwość znalezienia pracy na rynku HoReCa zarówno w Polsce jak i na całym świecie.

stowarzyszenie kawy w polsce

 Na tym nie kończy się nasza aktywność - jesteśmy również organizatorami różnego rodzaju branżowych eventów, między innymi tak prestiżowych wydarzeń jak MISTRZOSTWA POLSKI LATTE ART 2016 i 2017 czy TRUE ARTISAN by LA MARZOCCO

 

Prowadzimy również szereg bardziej autorskich projektów edukacyjnych jak AROUND COFFEE, COFFEE WORKSHOPS czy LATTE ART SMACKDOWN - jeśli znajdziecie gdzieś loga opisanych projektów, bądźcie pewni że wiedza tam jest rzetelna i przydatna dla każdego sympatyka kawy.

O szkole BARISTÓW

Kontakt