DLACZEGO COLOURS OF COFFEE?

Colours of Coffee to jedyna w Polsce autorska Szkoła Baristów, prowadząca szkolenia grupowe i indywidualne z zakresu sztuki perfekcyjnego przygotowywania kawy. Na rynku kawowym działamy od 2009 roku.

Kawą pasjonujemy się od lat, a na rynku kawowym istniejemy niemal od początku jego tworzenia w Polsce. Wciąż doskonalimy wiedzę, współpracujemy z palarniami kawy oraz uczestniczymy w zawodach Baristów by przekazywać rzetelną oraz obiektywną wiedzę każdemu kursantowi.

Jako członek światowej organizacji SCA – Speciality Coffee Association dbamy o najwyższą jakość teorii związanej z kawą jak i o jej istotne aspekty praktyczne.

CO POTRAFIMY?

Stworzymy dla Was w pełni spersonalizowaną kawiarenkę z ziarnami wypalanymi na nasze zamówienie, dzięki czemu smaki serwowanych kaw będą niepowtarzalne. Wisienką na torcie jest sztuka Latte Art, którą posiada każdy z naszego kolorowego teamu. Nad jej dbałością i perfekcją czuwa Marcin Michalik ? Mistrz Polski Latte Art. Przy tworzeniu barów eventowych dbamy o najmniejsze szczegóły.

OFERTA

• Obsługę doświadczonego Baristy, posiadającego szeroką wiedzę na temat kawy
  • Profesjonalny ekspres ciśnieniowy
  • Najlepsze młynki