Nasze projekty eventowe

Kurs-baristy

Kim jesteśmy?

Colours of Coffee to jedyna w Polsce autorska Szkoła Baristów, prowadząca szkolenia grupowe i indywidualne z zakresu sztuki perfekcyjnego przygotowywania kawy. Na rynku kawowym działamy od 2009 roku Kawą pasjonujemy się od lat, a na rynku kawowym istniejemy niemal od początku jego tworzenia w Polsce. Wciąż doskonalimy wiedzę, współpracujemy z palarniami kawy oraz uczestniczymy w zawodach Baristów by przekazywać rzetelną oraz obiektywną wiedzę każdemu kursantowi. Realizujemy projekty unijne podnoszące kwalifikacje zarówno nauczycieli w zakresie dalszych szkoleń, jak i przygotowujemy uczniów do pracy baristy.

Kilka z naszych krajowych projektów

Pfizer vector

Nasze mobilne bary kawowe cieszą się uznaniem Pfizer od 6 lat i pojawiamy się wspólnie praktycznie na każdej większej konferencji medycznej.

 

logo mbank

Wieloletnie zapewnianie najlepszej kawy w mini barach kawowych w placówkach MBank na terenie całego kraju wraz z największą imprezą uświetniającą zmianę banku z Multibank właśnie na obecnie panujący MBank.

 

Mercedes

Odsłona jednego z największych modeli terenowych ze stajni Mercedesa to również okazja do połączenia z dobrą kawą, serwowaną z najwyższą starannością przez naszych baristów – szyk i klasa nie tylko za kierownicą 🙂

Vistula
Garnitur czy krawat to dobre rozwiązanie dla wyszukanych okazji – wsparciem tych zakupów dla klientów marki Vistula był kubek kawy serwowany przez jednego z naszych baristów.
trends festival

Jedna z najbardziej prestiżowych imprez w branży marketingu – a my byliśmy na niej siłą i mocą w każdym serwowanym kubku kawy. Trends Festival: 3 dni, 12 baristów oraz setki kaw, słodkich ciastek i koszy owoców jako uzupełnienie całego wydarzenia.

teva

Wieloletnie działania oraz sprawdzone bary kawowe, które stawialiśmy podczas konferencji medycznych organizowanych przez Teva spowodowały, że zaufanie wzrosło na tyle, by zapraszać nas do serwowania dobrej kawy na praktycznie wszystkich konferencjach czy wydarzeniach dedykowanych lekarzom czy innym działom służby zdrowia.

I zagranicznych:

da-opengraph-removebg-preview

Wieloletnia współpraca dla największego portu lotniczego na świecie – DUBAI AIRPORTS – podczas największych targów lotniczych w Emiratach – DUBAI AIR SHOW – innowacyjny bar alkoholowy połączony z barem kawowym, całość dopasowana zarówno do charakteru stoiska oraz do samego wydarzenia

merck

Zapewnienie najlepszej kawy na targach farmaceutycznych dla firmy MERCK – to nie lada wyzwanie! Zwlasza gdy targi te odbywają się w różnych częściach europy (Hiszpania, Francja, Niemcy) między innymi podczas targów INCOSMETICS. Dodatkowo to właśnie MERCK zaufał nam przy realizacji międzynarodowych spotkań firmowych zarówno w Polsce jak i w samych niemczech – największy event w historii Colours of Coffee – 20 baristów, 6 mobilnych barów, 3 dni pracy i tysiące wydanych kaw!

warsaw chopin airport

Podróż z tą firmą to dbałość o dobry wizerunek rodzimego lotniska WARSAW CHOPIN AIRPORT na międzynarodowych targach ROUTES odbywających się na całym świecie – stąd podróżowaliśmy z naszym mobilnym barem oraz świetnymi baristami po takich miastach jak Vancouver, Sardynia, Paryż, Berlin czy Chicago!